Oferta

Lekcje Tenisa Ziemnego

Tenis ziemny jest sportem na cale życie, uprawiają go dzieci, młodzież i dorośli, aż do późnego wieku. Uprawiający tenis rozwijają swoją kondycję fizyczną i intelektualną. Tenis jest również okazja do spotkań towarzyskich i daje możliwość poznania ciekawych ludzi. Zapraszamy!

Mini tenis – lekcje tenisa dla najmłodszych dzieci

Zajęcia dla najmłodszych dzieci (wiek od 5 lat). Zadaniem jest rozwijanie sprawności fizycznej, potrzebnej przyszłemu mistrzowi gry w tenisa. Tenisowe przedszkole to nauka tenisa poprzez gry i zabawy ruchowe.
Koszt: 230 PLN/ m-c (zajęcia grupowe 3 – 4 osoby)

Lekcje tenisa dla dzieci

Program obejmuje naukę podstaw gry w tenisa ziemnego oraz doskonalenie jego techniki. Zajęcia przewidziane są dla dzieci starszych i młodzieży. Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w małych grupach z uwzględnieniem różnych poziomów zaawansowania. W sezonie zimowym zajęcia odbywają się w obiektach zamkniętych i ogrzewanych.
Koszt: 230 PLN/m-c (zajęcia grupowe) lub 70 PLN/1h + wynajęcie kortu (zajęcia indywidualne).

Lekcje tenisa dla dorosłych

Nauka gry w tenisa i doskonalenie jego techniki dostosowane sa do indywidualnych potrzeb oraz różnych poziomów zaawansowania.
Koszt: 70 PLN/1h + cena wynajęcia kortu.

Sparingi

Oferta skierowana jest do osób grających w tenisa rekreacyjnie lub uprawiających też dyscypliny sportu w sposób bardziej zaawansowany, poszukujących dla siebie wykwalifikowanego sparing-partnera.
Koszt 70 PLN/1h + cena wynajęcia kortu.

Zajęcia odbywają się na kortach:

  • B.O.S. przy ul. Światowida 56 (Białołęka – Tarchomin);
  • Przy sp nr 257, ul. Podróżnicza 11 (Białołęka – Choszczówka);
  • W zimę na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 367. im. Polskich Noblistów, ul. Przytulna 3 (Białołęka – Choszczówka).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *